Yüzük ölçünüzü öğrenmenin en doğru yolu, yakınınızdaki bir gümüşçü veya kuyumcuya giderek parmağınızı ölçtürmenizdir.  Bunun dışında ip, kağıt vs. kullanarak kendi alacağınız ölçü çok büyük ihtimalle yanlış çıkacaktır. İnternet üzerinde farklı kaynaklarda bulunan çeşitli ölçü alma yöntemleri bulunmaktadır. Fakat daha önceki tecrübelerimiz bu şekilde ölçülerini alan müşterilerimizin, ölçülerinin büyük oranda yanlış çıktığını göstermektedir.

Sitemiz üzerinden yüzük siparişlerinizi verirken doğru yüzük ölçünüzü seçmeye dikkat ediniz. Özellikle de iade ve değişimi olmayan isim yazılı alyansların siparişini verirken doğru ölçüyü vermeniz sorun yaşamamanız için çok önemlidir.

Alyansların dışındaki diğer yüzüklerde ise büyütme veya küçültme işlemi yapılabilmektedir. Yüzüğünüz elinize ulaştığınzda ölçüsü parmağınıza uymadığı takdirde yakınınızdaki bir kuyumcu veya gümüşçüye giderek parmağınıza göre büyütme veya küçültme yaptırabilirsiniz. Fakat alyanslarda büyütme veya küçültme işlemi yapılamadığından mutlaka doğru ölçüyü vermeniz gereklidir.


Ürün bulunmamaktadır

Belirlenecek Kargo
0 TL Toplam

Alışverişi Tamamla

Ara