Anlaşmalı Kargo Firmaları

Aşağıdaki listede bulunan kargo şirketleri ile yaptığımız taşıma anlaşması çerçevesince, siparişlerinizi minimum kargo ücreti, hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

- Türkiye'nin tüm bölgelerine siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.Kapıda ödemeler, teslimatta nakit olarak yapılmaktadır,kredi kartı geçmemektedir.
- K.K.T.C. , Tüm Avrupa , ABD ve diğer ülkelere DHL Kargo ile gönderilmektedir.

Teslimat Süresi:
Yurtiçi siparişlerinizin
teslimat süreleri aşağıdaki kriterlere göre hesaplanmaktadır;
- Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçikargo şirketinin tüm Türkiyede şehir merkezlerine teslimat süreleri 1-3 gün arasında değişmektedir.
**Mobil teslimat yapılan merkezlere uzak köy,kasaba ve kırsal yerleşim yerleri için teslimat süresi; kargo şirketinin dağıtım takvimine göre değişebilir. Bazı belde ve köy gibi merkeze uzak yerlere haftanın sadece belirli günleri teslimat yapılabilmektedir.

Yurtdışı siparişlerinizin teslimat süreleri aşağıdaki gibidir;
- K.K.T.C.'ye ve  Tüm Avrupa'ya ortalama teslimat süresi DHL kargo ile ortalama 3 gündür
- ABD, Rusya ve Avustralya'ya ortalama teslimat süresi PTT uçak kargo ile 10-15 gündür.
**PTT kargo ile yapılan yurdışı gönderilerinde, siparişiniz ülkenize ulaşması ortalama 3-5 gün içinde gerçekleşmektedir. Bundan sonraki süreç tamamen ülkenizindeki ilgili dağıtım şirketinin teslimat süresine bağlıdır.

Kargo Ücretleri:
Alışveriş sepetinizdeki ürün sayısına bağlı olmaksızın, siparişiniz için ödeyeceğiniz kargo ücreti;
- Yurtiçi Kargo ile Türkiye'nin her yerine Ücretsizdir !
- Avrupaya DHL kargo ile 20 € dur.


Teslimat Kuralları
- Ürünleriniz siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize kargolanacaktır.
- Siparişinize ait kargo bilgileri tarafınıza e-mail olarak gönderilerek, paketinizi ilgili kargo şirketinin websitesi üzerinden takip edebilmeniz sağlanacaktır.
- Belirtilen adreste ilgili kişi bulunamaması taktirde teslimat yapılmayacak ve oluşabilecek her türlü zarardan müşteri sorumlu tutulacaktır.
- Kargo görevlisi ilk seferde teslimatını yapamadığı durumlarda müşteri adresine bilgilendirme notu bırakarak, müşterinin kargo şubesi ile iletişime geçmesini sağlayacaktır. Bu durumda müşteri kargo şubesinden paketini teslim alabilir veya kargo şirketi ile irtibata geçerek paketinin adresine bir kez daha teslim edilmesini isteyebilir.
- Teslimat adresine herhangi bir sebeple ikinci seferde de teslimat yapılamaması durumunda, sipariş gönderici DilekBora Takı ve Aksesuar'a geri gönderilir.
- Müşteri, bu tür teslimat kaynaklı problemlerin önlenmesi için öngörülen tarihte teslimatı yapılmayan siparişleri için kargo şirketiyle irtibata geçmelidir.


Ürün bulunmamaktadır

Belirlenecek Kargo
0 TL Toplam

Alışverişi Tamamla

Ara